| خدمات اینترنت سپنتا

تعرفه سرویس +ADSL2 ساعتی سپنتا ویژه مجتمع ها و برج های تجاری و مسکونی

در سرویس ساعتی اینترنت +ADSL2 سپنتا، به ازای میزان ساعت استفاده در طول دوره ماهيانه هزینه اینترنت را پرداخت خواهید کرد. در این نوع سرویس نیز هیچ محدودیتی در میزان دانلود، ترافیک ماهیانه و ساعت استفاده از اینترنت وجود ندارد.
صورتحساب بصورت ماهيانه علاوه بر درج خودکار در اشتراک کاربري شما در سایت سپنتا، براي مشتركيني كه داراي ايميل و تلفن همراه فعال شده هستند ایمیل و پیامک می شود. اولین صورت حساب یک ماه پس از اولین اتصال به اینترنت ارسال می شود. اگر موجودی حساب کاربری شما منفی شود، حداکثر تا هفت روز فرصت دارید تا بدهی خود را تسویه نمائید.

جدول هزینه اینترنت پرسرعت ساعتی سپنتا ویژه مجتمع ها
نوع سرویس ارسال/دریافت
kbps
هزینه هر ساعت استفاده در ماه
تا۶۰ ساعت از ۶۰ ساعت
تا ۲۴۰ ساعت
از ۲۴۰ ساعت
به بالا
خانگی 128 / 128 ۲۱۰ تومان ۱۰۵ تومان رایگان
تجاری 256 / 256 ۳۵۰ تومان ۱۷۵ تومان رایگان


در سرویس های ساعتی مبلغی به عنوان ودیعه سرویس درنظر گرفته می شود که برای سرعت ۱۲۸ مبلغ ۲۰ هزار تومان و برای سرعت ۲۵۶ مبلغ ۳۰ هزار تومان است. ودیعه سرویس های ساعتي در انتها (زمان قطع خدمات بنا به درخواست مشترك)، پس از تسویه حساب نهایی به شماره حساب اعلام شده واريز خواهد شد.


در سرویس های ساعتی سپنتا حداقل استفاده در ماه ۳۰ ساعت در نظر گرفته می شود.

به عنوان مثال کاربری که ۲۱ ساعت در ماه (سرعت ۱۲۸) اتصال داشته باشد، صورتحسابی به مبلغ ۶.۳۰۰ تومان (۳۰×۲۱۰ تومان حداقل کارکرد سرویس های ساعتی) و یا کاربری که ۷۸ ساعت در ماه (سرعت ۱۲۸) اتصال داشته باشد در ابتدای ماه بعد صورتحسابی به مبلغ ۱۴,۴۹۰ تومان (۶۰×۲۱۰ تومان + ۱۸×۱۰۵ تومان) از طریق درج در اشتراک، ایمیل و پیامک دریافت می کند.