| خدمات اینترنت سپنتا

تعرفه سرویس +ADSL2 حجمی سپنتا ویژه مجتمع ها و برج های تجاری و مسکونی

در سرویس حجمی اینترنت +ADSL2 سپنتا، به ازای میزان ترافیک ارسالی و دریافتی در طول دوره ماهیانه، هزینه اینترنت پرداخت خواهید کرد. صورتحساب بصورت ماهیانه علاوه بر درج خودکار در اشتراک کاربری شما در سایت سپنتا، برای مشتركینی كه دارای ایمیل و تلفن همراه فعال شده هستند ایمیل و پیامک می شود. اولین صورت حساب یک ماه پس از اولین اتصال ارسال می شود. اگر موجودی حساب کاربری شما منفی شود، حداکثر تا هفت روز فرصت دارید تا بدهی خود را تسویه نمائید.

جدول هزینه های سرویس اینترنت پرسرعت حجمی سپنتا ویژه مجتمع های مسکونی
پهنای باند
ارسال/دریافت
هزینه ثابت ماهیانه هزینه هر گیگابایت ترانسفر در ماه
256 Kbps ۷.۰۰۰ تومان ۲.۸۰۰ تومان
1 Mbps ۷.۰۰۰ تومان ۴.۲۰۰ تومان


در سرویس های حجمی مبلغی بعنوان ودیعه سرویس درنظر گرفته می شود که برای سرعت ۲۵۶ مبلغ ۳۰ هزار تومان و برای سرعت ۱۰۲۴ مبلغ ۴۰ هزار تومان است. ودیعه سرویس های حجمی در انتها (زمان قطع خدمات بنا به درخواست مشترك)، پس از تسویه حساب نهایی به شماره حساب اعلام شده واریز خواهد شد.

نحوه محاسبه هزینه سرویس ‌‌های حجمی :

  • آبونمان سرویس های حجمی به مبلغ ۷۰۰۰ تومان در ماه (در صورت دریافت صورت حساب کمتر یا بیشتر از از ۳۰ روز، به ازای هر روز ۲۳۵ تومان منظور می شود)
  • به ازای هر گیگابایت ترافیک ارسال و دریافت با سرعت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه مبلغ ۲۸۰۰ تومان (در صورت ترافیک کمتر از یک گیگابایت، به ازای هر مگابایت ۲۷ ریال منظور می شود)
  • به ازای هر گیگابایت ترافیک ارسال و دریافت با سرعت یک مگابیت بر ثانیه، مبلغ ۴۲۰۰ تومان (درصورت ترافیک کمتر از یک گیگابایت، به ازای هر مگابایت ۴۱ ریال منظور می شود)

بعنوان مثال کاربری را در نظر بگیرید که از ۷ اردیبهشت سرویس اینترنت ADSL حجمی با سرعت ۱۰۲۴ كیلوبیت بر ثانیه را خریداری کرده است و در تاریخ ۷ خرداد برای ۱.۱۷۵.۵۵۲ کیلوبایت مصرف (معادل ۱ گیگابایت و ۱۲۴ مگابایت) صورت حسابی معادل ۱۱.۹۴۳ تومان دریافت می نماید.

  • مبلغ ۷۲۳۵ تومان برای ۳۱ روز آبونمان سرویس حجمی
  • مبلغ ۴۲۰۰ تومان برای یک گیگابایت ترافیک ارسال و دریافت در این مدت
  • مبلغ ۵۰۸ تومان برای ۱۲۴ مگابایت ترافیک ارسال و دریافت (از قرار هر مگابایت ۴۱ ریال)
بنابراین، این کاربر در مجموع صورت حسابی به مبلغ ۱۱.۹۴۳ تومان دریافت خواهد کرد.