| خدمات اینترنت سپنتا

روشهای افزایش موجودی

افزایش موجودی از دو طریق امکان پذیر می باشد:

١. از طریق ثبت فیش بانکی


شما مي توانيد مبلغ مورد نظر خود را به يكي از شماره حساب هاي بانكي زیر واریز نمایید :

  • بانک انصار شعبه کریم خان زند - شماره حساب: ۱_۱۱۴۶۰۵۴۰_۸۲۰_۱۸۷۱ صاحب حساب : مهرگان دانش پژوه
  • بانک پارسیان شعبه سلیمان خاطر - شماره حساب ۸۳۶۰۰۰۰۰۴۴۸۰۰۵ - صاحب حساب : مهرگان دانش پژوه

ابتدا وارد اشتراک خود شوید در بالای صفحه منوی "مالی" و بعد "ثبت فیش بانکی " را انتخاب کرده سپس اطلاعات فيش را در فرم موجود پر كنيد تا پس از تایيد مالي مبلغ آن به موجودي اشتراک شما افزوده شود.

٢. از طریق پرداخت الکترونیکی

پرداخت الکترونیکی با داشتن کارت اعتباری عضو شتاب امکان پذیر است. برای پرداخت الکترونیکی لازم است رمز اینترنتی معروف به رمز دوم کارت دریافت شود، در حال حاضر امکان دریافت این رمز از طریق بانک صادر کننده فراهم شده است.
فرایند پرداخت الکترونیکی از طریق یکی از دروازه های پرداخت الکترونیکی - مانند دروازه پرداخت الکترونیک سامان- صورت می گیرد. دقت نمایید که لزومی به یکسان بودن بانک صادر کننده کارت و بانک تامین کننده دروازه پرداخت الکترونیکی نیست.
بعد از مشخص شدن مبلغ و انتخاب دروازه پرداخت الکترونیکی ، شما به صفحه دروازه پرداخت اکترونیکی وارد می شوید، در این صفحه شما مشخصات کارت را وارد می نمایید ، مشخصه های cvv2 و تاریخ انقضا و همچنین شناسه کارت روی کارت درج شده اند و کد cvv2 از طریق بانک صادر کننده قابل دریافت است. در صورت موفقیت در پرداخت، شما به سایت سپنتا باز خواهید گشت تا مشخصات محصول یا سرویس خریداری نموده را دریافت نمایید.
در صورتی که هر یک از مشخصه های cvv2 و یا تاریخ انقضا بر روی کارت درج نشده است، ویا در صورت نداشتن رمز اینترنتی ، با بانک صادر کننده کارت تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز جهت خرید اینترنتی را درخواست نمایید.