| خدمات اینترنت سپنتا


در انتخاب یک سرویس اینترنت پرسرعت ADSL به چه مواردی باید توجه کنید؟

این روزها اینترنت جز جدانشدنی زندگی افراد شده است. محل کار یا منزل فرقی نمی کند، اینترنت پرسرعت یا همان ADSL به نیاز روزمره افراد تبدیل شده، به‌طوری که زندگی بدون آن به سختی قابل تصور است. اما در خصوص انتخاب یک سرویس اینترنت پرسرعت همیشه دغدغه ها و چالش هایی وجود دارد که باعث می شود برخی همیشه از خدمات اینترنتی خود ناراضی باشند.
در ادامه برخی از این مشکلات را بررسی خواهیم کرد و راهکاری برای یک انتخاب درست ارائه می دهیم.

 1. قطع شدن اینترنت:
  بسیاری از افراد از سرعت و اینترنت خود راضی هستند اما بعد از مدت کوتاهی با اتفاق های عجیبی مانند قطع شدن گاه گاهی اینترنت روبرو می شوند. این اتفاق می تواند از اپراتور ارائه دهنده اینترنت و یا از شبکه ی داخلی باشد. معمولا با یک تماس با اپراتور میتوان علت را جویا شد اما رفع آن چیزی است که نه تنها سرویس قوی بلکه پشتیبانی معتهد لازم دارد. البته داشتن یک اینترنت بدون قطعی از هر حالت دیگری راحت تر است.
 2. زیرساخت های نامناسب:
  بسیاری از شرکت های اینترنتی در واقع خود زیرساخت ارائه اینترنت را نداشته و از یک شرکت دیگر تهیه می کنند همین باعث می شود در هنگام کاهش سرعت دانلود یا اپلود، کاری جز تشویق به صبر، از عهده‌شان برنیاید.
 3. پشتیبانی کامل:
  یکی از مشکلات اصلی اپراتورهای اینترنت پرسرعت ADSL این است که تا دم منزل یا محل کار پشتیبانی می کنند. یعنی اگر فرض کنیم مشکلی برای شبکه داخلی شما پیش آمده باشد و شما نتوانید آن را برطرف کنید اپراتورها نیز کاری انجام نمی دهند. این یکی از بزرگترین ضعف های اپراتورهای بزرگ اینترنت پرسرعت ADSL است که پشتیبانی جامعی ندارند.
  دین منظور برای رفع چالش های فوق با بررسی میان شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت پرسرعت ADSL به این نتیجه می رسیم که یک اپراتور ایده آل باید زیرساخت های خودش را داشته باشد؛ سرویس بدون قطعی و با ارتباط کامل و شفاف ارائه دهد و پشتیبانی کاملی داشته به‌طوریکه هر مشکلی در خصوص اینترنت پرسرعت را بتواند حل و فصل کند.

با یک بررسی میتوان به اینترنت پرسرعت سپنتا رسید. این شرکت که از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت در کشور می باشد با دراختیار داشتن زیرساخت های کامل اینترنتی و پشتیبانی جامع میتواند گزینه ی بسیار مناسبی برای ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL باشد. برای اطلاع از تعرفه های این شرکت می توانید به صفحه سرویس های اینترنت سپنتا مراجعه کنید.