| خدمات اینترنت سپنتا


" با خرید سرویس ADSL از ۲۰ درصد تخفیف بهره مند شوید "

شرکت سپنتا پیرو مصوبه شماره ۱۸۱ سازمان تنظیم مقررات از تیر ماه ۹۳ به تمامی سرویس های جدید اینترنت بر بستر ADSL ارائه شده در تهران به میزان ۲۰ درصد تخفیف اعمال نموده است.

متنوع ترین تعرفه های اینترنت ADSL را از ما بخواهید. سرویس های اینترنت ADSL نامحدود و حجمی سپنتا از سرعت ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه تا ۲۰۴۸ کیلو بیت بر ثانیه برای شما فراهم شده است و شما بسته به مدت زمان نیازتان به اینترنت می توانید مقرون به صرفه ترین و در عین حال با کیفیت ترین سرویس پیش پرداخت را خریداری کنید.

لازم به ذکر است که قیمت ها در جدول تعرفه های موجود در سایت تغییر نکرده است و تخفیف ها هنگام خرید و روی صورت حساب لحاظ می گردد. این تخفیف بر خرید تمامی سرویسهای جدید حجمی، نامحدود و همچنین خرید ترافیک اضافه نیز اعمال می گردد.

اگر تاکنون به جمع کاربران اینترنت سپنتایی ملحق نشده اید، می توانید از طریق صفحه ثبت نام آنلاین، ضمن ایجاد اشتراک در سایت سپنتا، درخواست سرویس اینترنت پرسرعت خود را نیز ثبت کنید. اگر در سایت سپنتا اشتراک دارید، پس از ورود می توانید از طریق صفحه خدمات اینترنت پرسرعت نسبت به ثبت درخواست و بارگذاری مدارک اقدام نمائید.

توضیحات:
این تخفیف به سرویس های قدیمی (نامحدود، حجمی و ساعتی) تعلق نمی گیرد.برای آگاهی از تعرفه ها لطفا به صفحه تعرفه های اینترنت ADSL سپنتا مراجعه نمایید .