| خدمات اینترنت سپنتا

توانمند سازی اشتراک

جهت بهره مندی از مزایای اشتراک سپنتا مانند امکان خرید بدون پرداخت پول ، دریافت هدایا (مانند هدیه تولد) و جوایز مختلف و ... لازم است تا مشخصات پروفایل شما فعال شود. در واقع فعال سازی روشی است که سپنتا مشخصات پروفایل شما را شناسایی و تایید می نماید.

برای فعال سازی کامل اشتراک لازم است مراحل زیر طی شود:


 • فعال سازی ایمیل
  بعد از ایجاد اشتراک، ایمیلی به صورت اتومایتیک به آدرس ایمیل شما ارسال می‌گردد، کافی است تا بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید تا ایمیل شما فعال شود. دقت داشته باشید که بسته به تنظیمات خدمات دهنده ایمیل شما ، ممکن است نامه ارسالی در لیست نامه های Spam شده قرار بگیرد، بنابراین چک کردن این لیست را فراموش نکنید. بعد از فعال سازی ایمیل ، شما می توانید با آدرس ایمیل فعال شده به عنوان نام کاربری و سپس با وارد کردن رمز عبور، وارد اشتراک خود شوید.
  لازم به ذکر است که رمز عبور شما همان رمزی است که در سایت سپنتا انتخاب کرده اید.

 • تایید اطلاعات هویتی
  بارگذاری تصویر کارت ملی: سپنتا اطلاعات کارت ملی را با اطلاعات هویتی ثبت شده در اشتراک تطبیق داده و در صورت تطابق تایید می‌نماید.

 • فعال سازی تلفن همراه
  در صورتی که در زمان ثبت ‌نام، شماره تلفن همراه خود را مشخص نمایید، یک پیام کوتاه حاوی کد فعال سازی به تلفن همراه شما ارسال می گردد، و بعد از ثبت نام، به صفحه "وارد نمودن کد فعال سازی تلفن همراه" هدایت می شوید، که می توانید با وارد کردن کد ارسال شده به شماره همراه خود، در این صفحه ، تلفن همراه خود را در سیستم فعال نمایید. بدین صورت مبلغ صورتحساب، تخفیفات و .... به شماره همراه ثبت شده ارسال خواهد شد.

 • فعال سازی تلفن ثابت
  برای فعال شدن تلفن ثابت شما کافیست مراحل زیر را طی کنید
  1. با شماره تلفن ۸۴۲۱۰ در تهران تماس بگیرید. دقت نمایید این تماس باید حتما از همان شماره تلفنی صورت گیرد که در پروفایل خود معرفی نموده اید .
  2. پس از برقراری تماس شماره ۶ را جهت ورود به سیستم تلفنی فعال سازی تلفن اشتراک، شماره گیری نمایید.
  3. سپس کد ۶ رقمی فعال سازی تلفن اشتراک خود را که در اشتراکتان دریافت نموده بودید، وارد نمایید.
  4. در صورتی که روال فوق را طی نموده و تلفن اشتراک خود را فعال نموده اید ، وارد اشتراک خود شده و در صفحه پروفایل کلمه "اینجا" را جهت به روزرسانی، اطلاعات اشتراک کلیک نمایید.

 • فعال سازی آدرس
  از طریق بارگذاری تصویر قبض تلفن، سپنتا آدرس ثبت شده در اشتراک را با آدرس موجود در قبض تلفن تطبیق داده و در صورت تطابق تایید می‌نماید.