| خدمات دیتاسنتر سپنتا

راه اندازی میل سرورهای سازمانی

امروزه یکی از نیازهای فناوری اطلاعات استفاده از سرویس های ایمیل است. اگر شما وب سایتی دارید و از طریق آن به تجارت و فعالیت مشغول می باشید، بهتر است تا از ایمیل های مختص به دامنه وب سایت خود استفاده نمایید. کارشناسان خبره شرکت سپنتا در کمترین زمان میل سرورهای مختلفی نظیر Microsoft Exchange Server و یا MDaemon را راه اندازی کرده و در اختیار شما قرار خواهند داد.

یکی از محصولات موفق Microsoft Exchange Server آن است که با بسته آفیس نیز هماهنگ بوده و در کنار آن ابزارهای مناسبی را برای افزایش کارایی و پیشرفت شرکت عرضه می نماید. کارشناسان بخش خدمات دیتاسنتر سپنتا آماده راه اندازی ویرایش ۲۰۱۰ ، از این محصول مایکروسافت به همراه انتقال دیتاهای قبلی می باشند.

تعرفه راه اندازی میل سرورهای سازمانی

جهت اطلاع از تعرفه های راه اندازی، آموزش و پشتیبانی از میل سرورهای MDaemon و Microsoft Exchange می توانید با شماره ۸۴۲۱۱۱۰۰ و یا با آدرس پست الکترونیکی DataCenter@sepanta.net تماس حاصل فرمائید.

سفارش خدمات ایمیل سرور

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های تخصصی می توانید با شماره تلفن ۸۴۲۱۱۱۰۰ و یا پست الکترونیکی DataCenter@sepanta.net بخش خدمات دیتاسنتر سپنتا تماس حاصل نمائید.