| خدمات دیتاسنتر سپنتا

تین کلاینت و زیرساخت سروری

استفاده از تین کلاینت ها یکی از روش های کاهش هزینه و افزایش راندمان کاری و اقتصادی است. در این روش به جای خرید کامپیوترهایی که بعد از گذشت چند سال قابل استفاده نیستند، یکسری کامپیوترهای کوچک و ضعیف خریداری می شود که وظیفه انتقال و نمایش یک Desktop را از سرور داشته باشند. در این راهکار، بار پردازشی، حافظه مورد نیاز و فضای هارد دیسک بر روی سرور مهیا می شود و تین کلاینت فقط محیط Desktop را نمایش می دهد. در گذشته این موضوع با Terminal Service راه اندازی می شد ولی اکنون با استفاده از راهکارهای مجازی سازی، می توان به راحتی این موضوع را راه اندازی کرد. شرکت VMware در این رابطه یک راهکار قدرتمند به نام VMware View دارد که توسط متخصصین سپنتا پیاده سازی می شود.

ویژگی تین کلاینت

مدیریت مرکزی تمام Desktop ها، وجود کارائی بیشتر بواسطه استفاده از یک سرور قدرتمند، راحتی استفاده و عدم وابستگی به مکان فیزیکی تنها چند مورد از مزایای این راهکار می باشند.

تعرفه خدمات تین کلاینت

هزینه راه اندازی، آموزش و پشتیبانی از این سرویس مبلغ ۱۲ میلیون ریال می باشد.

سفارش خدمات تین کلاینت و زیرساخت سروری

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های تخصصی می توانید با شماره تلفن ۸۴۲۱۱۱۰۰ و یا پست الکترونیکی DataCenter@sepanta.net بخش خدمات دیتاسنتر سپنتا تماس حاصل نمائید.