| خدمات دیتاسنتر سپنتا

مجازی سازی سرورها با راهکار شرکت VMware

امروزه مجازی سازی به یکی از مهمترین فناوری های زیرساختی تبدیل شده است. شرکت های زیادی در زمینه ارائه راهکارهای مجازی سازی فعالیت دارند اما شرکت VWware در بین آنها پیشتاز است. کارشناسان فنی بخش خدمات دیتاسنتر سپنتا نصب، پیکربندی، راه اندازی و آموزش این فناوری را در اختیار سازمان ها، شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی قرار می دهند.

فناوری مجازی سازی سبب می شود تا از سخت افزارها و سرورهای فیزیکی بصورت بهینه استفاده شده و ضمن کاهش هزینه های سازمان، مدیریت مناسبی بر مجموعه سرورها و کاربردهای راه اندازی شده بر آنها بوجود بیاید.

نصب و راه اندازی VMware vSphere 5 در کنار آموزش های لازم یکی از خدمات ویژه سپنتا است. در این سرویس کارشناسان فنی بخش دیتاسنتر سپنتا پس از بررسی اولیه به ارائه مشاوره های تخصصی و مستندسازی روال انجام کار می پردازند. در گام های بعدی با فراهم آمدن زیرساخت لازم سرورهای قدیمی و فیزیکی موجود به محیط مجازی سازی شده منتقل می شوند و در کنار آن، سرورهای مجازی جدید نیز راه اندازی می گردند. در ادامه با آموزش کارکنان و انتقال تجربیات کاری، پروژه به مراحل نهائی نزدیک می گردد. در پایان نیز مطابق قراردادهای فی مابین تسویه حساب های لازم انجام می پذیرد. با استفاده از مجازی سازی می توانید یک زیرساخت مطمئن برای توسعه فناوری اطلاعات در شرکت خود به وجود آورید. کارشناسان خبره سپنتا نیز در همه مراحل در کنار شما خواهند بود.

تعرفه راه اندازی مجازی سازی سرور ها

هزینه نصب، راه اندازی، آموزش و پشتیبانی این سرویس مبلغ ۵۰ میلیون ریال می باشد.

سفارش خدمات مجازی سازی سرورها

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های تخصصی می توانید با شماره تلفن ۸۴۲۱۱۱۰۰ و یا پست الکترونیکی DataCenter@sepanta.net بخش خدمات دیتاسنتر سپنتا تماس حاصل نمائید.