| خدمات اینترنت سپنتا

سفارش و خرید اینترنت ADSL ویژه مجتمع ها

برای اینکه به جمع استفاده کنندگان از سرویس های اینترنت پرسرعت مجتمع ها و برج های سپنتا بپیوندید، یک فرآیند ساده را باید طی کنید. با دریافت راهنمای نحوه سفارش و مدارک لازم می توانید از جزئیات روش ها مطلع شوید. در این فرآیند ساده چند گام پیش رو دارید:

  • ابتدا باید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپنتا سرویس های متنوعی را به شما پیشنهاد میدهد که از قسمت تعرفه سرویس ها قابل دسترسی است.
  • درخواست سرویس اینترنت پرسرعت خود را به سپنتا ارائه دهید. اگر در سایت سپنتا اشتراک دارید، وارد اشتراک خود شده و از طریق صفحه خدمات اینترنت پرسرعت درخواست خود را ثبت کنید، نیازی به ارسال هیچ گونه مدرکی وجود ندارد. در این روش فرآیند راه اندازی سرویس شما سریعتر آغاز می شود. این روش بهترین، سریع ترین و کم خطاترین روش است.
    اگر در سایت سپنتا اشتراک ندارید، از طریق صفحه ثبت نام آنلاین سرویس +ADSL2 ضمن ساخت اشتراک در سایت سپنتا، درخواست سرویس اینترنت پرسرعت خود را نیز ثبت کنید.
  • درخواست ارسالی شما بررسی شده و بر اساس نحوه ارائه اینترنت در مجتمع شما (خطوط تلفن، کابل شبکه، سیم های برق و ...) به مسئول فنی مجتمع شما اطلاع داده می شود تا کارهای لازم صورت گیرد. با رانژه شدن خط شما، امکان برقراری ارتباط از واحد شما در مجتمع تا شبکه مرکزی سپنتا فراهم می شود.
  • سپس منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا برای نصب و راه اندازی سرویس اینترنت پرسرعت درخواستی شما زنگ واحد شما را بزنند.
  • با نام کاربری و رمز عبوری که سپنتا به شما می دهد، با سرعتی بالا به دنیای مجازی اینترنت متصل شوید.

مراحل کار از اولین تماس شما با سپنتا تا برقراری سرویس اینترنت پرسرعت ویژه مجتمع های مسکونی و برج های تجاری در این تصویر آمده است:

همانطور که مشاهده می کنید، نسبت به برقراری سرویس اینترنت پرسرعت ADSL در مراکز مخابراتی که در اینجا قابل مشاهده است، این روال بسیار سریعتر است و سرویس درخواستی شما حدود ۱۰ تا ۱۵ روز زودتر نسبت به مراکز مخابراتی، راه اندازی می شود.