| خدمات اینترنت سپنتا

فرآیند خرید اینترنت ADSL

شما می توانید به آسانی به جمع استفاده کنندگان از سرویس های اینترنت پرسرعت +ADSL2 سپنتا بپیوندید.
در این فرآیند ساده چند گام پیش رو دارید:

 • مرکز مخابراتی من تحت پوشش سپنتا هست؟
  سپنتا در اکثر مناطق مخابراتی تهران سرویس های اینترنت پرسرعت خود را ارائه می کند، می توانید از طریق صفحه مناطق تحت پوشش، سرویس دهی اینترنت سپنتا را در منطقه خود بررسی کنید.

 • چه نوع سرویسی می خواهید؟ نامحدود، حجمی یا ساعتی؟
  سپنتا سرویس های متنوعی را برای شما فراهم کرده است که از قسمت تعرفه سرویس ها قابل دسترسی است، می توانید فایل لیست تعرفه ها را نیز دانلود کرده و داشته باشید.

 • چه مدارکی مورد نیاز است؟
  تنها مدرکی که برای ثبت نام سرویس اینترنت پرسرعت خود نیاز دارید، کد ملی مالک خط تلفن می باشد.

 • چگونه درخواست اینترنت ADSL خود را ارائه کنیم؟
  اگر هنوز مشترک سایت سپنتا نشده اید، از طریق صفحه ثبت نام آنلاین سرویس +ADSL2 ضمن ساخت اشتراک در سپنتا، درخواست سرویس اینترنت پرسرعت خود را نیز ثبت نمایید. و اگر مشترک سپنتا هستید، وارد اشتراک خود شده و از طریق صفحه خدمات اینترنت پرسرعت درخواست خود را ثبت نمایید . این روش بهترین، سریع ترین و کم خطاترین روش است. و همچنین می توانید، با شماره ۸۴۲۱۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما درخواست شما را ثبت نمایند .

 • گام بعدی چیست؟
  کد ملی مالک خط به مرکز مخابراتی منطقه شما ارسال می شود تا کار رانژه شدن خط (راه اندازی سرویس ADSL روی خط) انجام شود. با رانژه شدن خط، امکان برقراری ارتباط +ADSL2 از خط تلفن شما در آن مرکز مخابراتی تا شبکه مرکزی سپنتا فراهم می شود. به محض رانژه شدن خط، پیامکی برای شما ارسال می شود. در این مرحله اگر "نصب سرویس" را انتخاب کرده باشید، پیمانکاران نصب سرویس ADSL سپنتا با شما تماس خواهند گرفت.
  بخش زیادی از فرآیند برقراری اینترنت ADSL، در ارتباط با شما و مرکز مخابراتی منطقه شما قرار دارد، سپنتا هم مثل شما تمام تلاش خود را برای کاهش زمان برقراری سرویس +ADSL2 درخواستی به کار می بندد ولی بسته به مرکز مخابراتی مشترک، گاهی رانژه شدن خط تلفن شما تا ۱۰ روز کاری طول می کشد که خارج از مدیریت زمانی سپنتا است.

 • نام کاربری و رمز عبور من چیست؟
  پس از نصب سرویس توسط پیمانکار یا توسط خودشما، باید نوع سرویسی که قبلاً انتخاب کرده اید را در سایت سپنتا خریداری کنید. با خرید سرویس نام کاربری و رمز عبور ساخته شده و به شما اطلاع رسانی می شود، که با استفاده از آن می توانید با سرعتی بالا به دنیای مجازی و اینترنت متصل شوید.