| خدمات اینترنت سپنتا


اینترنت پرسرعت ADSL/VDSL

احتمالا شما هم باید صدای خرت خرت اینترنت های Dial-Up را به یاد داشته باشید. نوستالژی فراموش نشدنی دوران کودکی و جوانی ما و این خاطرات گاهی هم تلخ جلوه می دهند از این جهت که همیشه ارتباط‌های ما کند بود یا وسط مکالمه اینترنت قطع می‌شد، یا شارژ تمام می‌شد.

با پیشرفت‌های جهان دسترسی به اینترنت چندین برابر شد اما حالا مهمترین ویژگی که تأمین کنندگان اینترنت باید به آن بپردازند بهبود بخشیدن به سرعت اینترنت است. زیرا:

  • شبکه‌های اجتماعی متعدد (مبتنی بر عکس، مبتنی بر فیلم، و ...) گوشی‌های کاربران را محاصره کرده‌اند و دانلود و آپلود آنی اطلاعات در این شبکه‌ها بدون اینترنت پرسرعت ممکن نیست.
  • گوشی‌های شخصی تصاویر (فیلم و عکس) بسیار باکیفیت‌تر (و طبیعتاً پرحجم‌تری) می‌گیرند که جانشین تصاویر کوچک و کم کیفیت شده‌اند و نیاز به انتقال آن نیز مستلزم سرعت بسیار بالاتری برای عموم کاربران است. در نتیجه عموم مردم نیاز به اینترنت پرسرعت دارند.
  • همه‌ی شرکت‌ها و سازمان‌ها ورودی و خروجی خود را در قالب فایل‌های مختلف با حجم‌های بالا (از بیگ دیتا گرفته تا فایل‌های پلات ساختمانی، پرزنتیشن‌ها، فایل‌های لایه‌ باز گرافیکی، و ...) از طریق اینترنت ارسال و دریافت می‌کنند و سرعت در ارسال و دریافت این اطلاعات برای سازمان‌ها حیاتی است. پس اینترنت پرسرعت برای حیات سازمان‌های امروزی حیاتی است.
  • بازی‌های آنلاین دنیا را احاطه کرده‌اند: این بازی‌ها برای انتقال آنی تصاویر باکیفیت خود نیاز به اینترنت پرسرعت دارند (شما کدام بازی را دوست دارید؟)

شرکت سپنتا این اطمینان را می هد که به آسانی می توانید در فضاهای مجازی و سازمانی ارتباطات اینترنتی خود را داشته باشید بدون این که نگران کندی یا قطعی اینترنت باشید.

اینترنت های نسل جدید و پرسرعت ما شما را با جهان صمیمی تر خواهد کرد ...