| خدمات اشتراک سپنتا


"امتیاز خرید کارت شارژ"

خدمت دیگر سپنتا به مشتریان خود، امکان خرید کارت شارژهای اعتباری ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا به صورت آنلاین می باشد. شما می توانید کارت شارژهای خود را از ۱۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰ هزار تومان و از ۱ تا ۲۰ عدد به آسانی خریداری نمایید و رمز آنها را بعد از خرید در اشتراک خود ببینید.

برای خرید کارت شارژ ابتدا باید مشترک سپنتا شوید. ثبت نام در سپنتا هیچ هزینه ای ندارد و به شما امکان بهره مندی از خدمات، مزایا و تخفیف ها را می دهد. بعد از ورود به صفحه اشتراکتان، برای خرید کارت شارژ سیم کارت های اعتباری، به بخش شارژ مراجعه کنید؛ کارت شارژ مورد نظر را به تعداد دلخواه انتخاب کرده و با استفاده از درگاه بانکی، نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنید. در صفحه شارژ، امکان مشاهده کارت شارژ های خریداری شده قبلی با استفاده از لینک خریداری شده ها وجود دارد.

با خرید آسان کارت شارژ از سپنتا، امتیاز سپنتایی نیز دریافت می کنید. ضریب امتیاز خرید کارت شارژ تلفن همراه، ۰.۵ است و شما با خرید کارت شارژ با فرمول: امتیاز سپنتایی 𝓢= قیمت محصول تقسیم بر ۱۰ هزار تومان * ضریب امتیاز محصول * ضریب امتیاز اشتراک، امتیاز دریافت می کنید و می توانید در خرید های بعدی ازین امتیاز استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه خدمات شارژ سپنتا مراجعه نمایید .