| خدمات اینترنت سپنتا

کاربران عزیز؛
بر اساس مصوبات شماره‌ ۲۵۱ و ۲۵۳ کمیسیون تنظیم مقررات، قیمت ترافیک داخلی به میزان ۵۰% کاهش یافته و از سوی دیگر، مجموع حجم ترافیک دریافتی و ارسالی به عنوان ترافیک سرویس کاربران محاسبه می‌گردد.
مهرگان دانش پژوه (سپنتا) تنها شرکتی است کل ۱۲,۵۸۸,۶۱۰ IP داخل کشور (اعلام شده توسط مخابرات ایران) را پوشش داده و ترافیک مصرفی هنگام استفاده از سایت های میزبانی شده بر روی این IPها را بصورت ۵۰% محاسبه می نماید.

جهت مشاهده لیست نمونه از سایت های پربازدید میزبانی شده روی ip های ذکر شده که به عنوان ترافیک داخلی محسوب شده و نیمی از ترافیک مصرفی در آنها محاسبه میشود، اینجا را کلیک کنید.

با اجرای مصوبه ۲۶۵ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات که در راستای مصوبات شورای عالی فضای مجازی با موضوع سیاست‌ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی و به منظور حمایت و توسعه فعالیت‌ پیام رسان‌های داخلی بوده است، کاربران شرکت سپنتا در صورت استفاده از پیام رسان های داخلی، یک سوم تعرفه ترافیک خارجی را پرداخت می کنند، به صورتی که به ازای هر سه مگابایت مصرف در پیام رسان های داخلی اعلام شده، معادلِ یک مگابایت اینترنت (خارجی) محاسبه خواهد شد.

  1. پیام رسان اجتماعی بیسفون پلاس
  2. پیام رسان اجتماعی سروش
  3. پیام رسان اجتماعی آی گپ
  4. پیام رسان اجتماعی لنزور
  5. پیام رسان اجتماعی جیک و پیکس
  6. پیام رسان اجتماعی بله
  7. پیام رسان اجتماعی گپ

در صورت داشتن هر گونه پرسش یا نیاز به راهنمایی، همکاران ما صمیمانه آماده‌ی پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.