| خدمات اشتراک سپنتا


"پاسخگوی اتوماتیک پیامک"

سپنتا برای جلب رضایت کاربران خطوط پیامکی، سرویس رایگان پاسخگوی اتوماتیک پیامکی را ارائه می دهد. برای استفاده از این سرویس کافیست بعد از ایجاد اشتراک و خرید خط پیامکی ، به صفحه خط پیامک مراجعه کنید،.

در این صفحه برای فعال سازی سرویس پاسخگوی اتوماتیک گزینه تنظیم پاسخگو و سپس افزودن بند تنظیم را انتخاب کنید. شما می توانید بر اساس متن پیامک دریافتی، پاسخی به فرستنده ارسال کنید. مثلا تنظیم کنید که با دریافت پیامکی حاوی متن "ثبت نام" پیامکی حاوی شرایط ثبت نام برای فرستنده پیغام ارسال شود. حتی می توانید بدون مقایسه به تمام پیامک های دریافتی پاسخ مشخصی ارسال کنید. اگر در متن پاسخ @sender را قرار دهید، شماره فرستنده پیغام در پاسخ ارسال می شود. پاسخی که قرار است ارسال شود می تواند متنی (پیامکی) و یا از یک آدرس وب دریافت شود.

همچنین امکان دریافت پیامک روی آدرس ایمیل و یا آدرس وب نیز وجود دارد. برای استفاده از این قابلیت، در صفحه خط پیامک ، گزینه انتقال ترافیک پیشرفته و سپس افزودن بند تنظیم را انتخاب کنید. در این صفحه نیز می توانید بررسی از متن پیامک دریافتی داشته باشید و بر اساس این بررسی، پیامک دریافت شده را به آدرس ایمیل و یا وب سرویس دلخواه انتقال دهید. هزینه انتقال پیامک به هر ایمیل و یا هر آدرس وب برابر نیم پیامک پایه است.برای اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه خدمات پیامک مراجعه نمایید .