| خدمات پیامک سپنتا

پیامک / اس ام اس ویژه شرکتهای بازرگانی و تجاری

پیام کوتاه برای شرکت های تجاری نیز می تواند بسیار مورد استفاده قرار گیرد. با گسترش چشم گیر شبکه تلفن همراه در شهرهای کوچک و بزرگ کشور ، امروزه اس ام اس ( SMS ) به یکی از مهمترین راه های اطلاع رسانی ، تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است . سرعت در رساندن پیام به دست مخاطبین ، فراگیر بودن ، بازدهی بالا و هزینه ی پایین از مهمترین دلایل گسترش استفاده از بستر پیامک برای امور تجاری ، بازاریابی و اطلاع رسانی می باشد ؛ که توجه بسیاری از مدیران و کارشناسان سازمان ها و شرکت ها را به خود معطوف داشته و بسیاری از آنها جهت برقراری ارتباط و جذب مخاطبین از این روش بهره می برند .


کاربرد پیامک در شرکتهای بازرگانی و خدماتی

۱- عرضه لوازم جانبی کالایی که مشتری خریده است را با ارسال یک پیام به وی اطلاع دهید. مشتری با خواندن این پیام به این باور می رسد که همواره او را به یاد دارید. مثلا : مشتری گرامی عرضه مدلهای جدید کیف لپ تاپ شروع شد.

۲- لیست کالاهای جدیدی که عرضه می کنید به همراه تخفیفی که برای مشتريان قديمی در نظر گرفته اید را از طریق پیام کوتاه برای مشتری ارسال کنید. این کار مشتری را به خریدهای بعدی ترغیب می کند.

۳-ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف

۴-هنگامی که شعبه جدیدی افتتاح می کنید یا تسهیلاتی برای فروش کالاها در نظر میگیرید پیام حاوی تغییرات ایجاد شده برای مشتری ارسال کنید. با این روش به مشتری ثابت می کنید به فکر آسایش و راحتی او هستید.

۵- تبريك مناسبتهای خاص مثل تولد و ...

۶- استفاده از سيستم پاسخگويی خودكار برای ارسال مشخصات كالاهای موجود .

۷- افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان

۸- و ...