| خدمات اینترنت سپنتا

ارسال انبوه پیامک (تهران)

در خدمات پیامک سپنتا، امکان ارسال پیامک انبوه و منطقه ای برای تبلیغات، با صرف حداقل هزینه و زمان فراهم شده است. از این پس می توانید با اعلام کد پستی منطقه یا محله مورد نظر خود، نسبت به ارسال SMS منطقه ای اقدام نمایید. اگر هدف شما محلی خاص در شهر تهران باشد، کافیست کد پستی آن منطقه را به سپنتا اعلام نمایید.
کلیه کد پستی های موجود در یک منطقه جغرافیایی پستی، دارای پیش شماره های یکسان هستند و به عبارتی با تعیین رقم های ابتدایی کد پستی، می توان محدوده‌ی کد پستی یک منطقه را تعیین نمود.


روش کار ارسال پیامک /اس ام اس منطقه ای

شما می توانید چند رقم اول کد پستی منطقه ای را که مدنظر دارید را در پنل کاربری موجود در اشتراکتان وارد نموده و سپس سیستم به طور اتوماتیک، شماره همراه هایی که در این منطقه پستی فعال هستند یا به عبارتی کد پستی آنها با ارقام تعیین شده، شروع می شوند را انتخاب کرده و پیامک های شما برای آنها ارسال می شود.
با توجه به اینکه ممکن است با تعیین چند رقم اول کد پستی تعداد زیادی شماره توسط سیستم قابل انتخاب باشد، شما می توانید تعیین کنید که به چه تعداد از این شماره ها SMS ارسال شود، به عنوان مثال اگر با تعیین ۳ رقم اول کد پستی بیش از ۱۰۰ هزار شماره موجود باشد شما می توانید تعیین کنید که پیامک برای ۱۰۰۰ شماره و از شماره ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ هزار ارسال شود.