| خدمات تلفن سپنتا

شماره مستقیم

استفاده از سرویس خط تلفن مستقیم، همانند این است که شما یک خط تلفن دوم برای خود گرفته اید. اشخاصی که قصد تماس با شما را دارند، با همان روش به اصطلاح سنتی و با شماره تلفن شما در تهران تماس می گیرند و شما در خارج از کشور بر روی تلفن منزل، محل کار یا موبایل خود به این تماس ها پاسخ می دهید. داشتن چنین خط تلفنی برای شما که در خارج از کشور اقامت دارید همانند این است که در تهران حضور دارید و در منزل، دفترکار و یا با موبایل خود به تماس ها پاسخ می دهید.
استفاده از این سرویس برای شما و برای تمام کسانی که با شما تماس می گیرند بسیار ساده و همانند تماس تلفن داخل شهری است. برای طرف مقابل شما در ایران، همانند این است که با یک شماره تلفن در تهران تماس گرفته است. طرف مقابل شما در ایران به هیچ وجه لازم نیست تا برای تماس با شما هزینه مکالمات تلفن بین المللی را پرداخت کند و یا از کارت های تلفن استفاده کند.
نکته قابل توجه این است که شما در هر زمان می توانید شماره مقصد خود را تغییر دهید. مثلاً اگر به شهر یا کشور دیگری مسافرت کردید و یا به هر دلیلی شماره شما در خارج از کشور تغییر کرد، بدون اینکه شماره تلفن اختصاصی شما در تهران تغییر کند، می توانید شماره مقصد خود را در خارج از کشور را تغییر دهید.امکانات جانبی:
  • اختصاص کلمه عبور، برای مواقعی که می خواهید فقط افرادی خاص با شما تماس بگیرند.
  • اختصاص شماره تلفن مبداء (Caller ID)، در مواردی که می خواهید فقط از شماره هایی خاص با شما تماس بگیرند.
  • اختصاص چندین شماره مقصد با تخصیص کد به شماره های مقصد خود.

تعرفه ها

در این سرویس، هزینه تماس ها، بر اساس مدت و مقصد تماس محاسبه می شود که از اعتبار خریداری شده مطابق با جدول تعرفه های ذیل بر حسب دقیقه کم می شود.

تعرفه بسته های شماره مستقیم
مدت مصرف (ماه) هزینه (تومان)
۱ ۱۵,۰۰۰
۲ ۳۵,۰۰۰
۳ ۸۰,۰۰۰

توجه داشته باشید که در صورت اتمام مدت مصرف، شما 10 روز فرصت دارید نسبت به تمدید آن اقدام نمائید. در صورتیکه در بازه عنوان شده شماره خود را تمدید نمائید اعتبار باقیمانده از سرویس پیشین شما به سرویس جدید منتقل خواهد شد و در غیر این صورت شماره از مالکیت شما خارج خواهد شد. به عنوان مثال در صورتیکه دارای سرویس 1 ماهه هستید و در پایان مدت یک ماهه 2000 تومان از اعتبار شما باقی مانده باشد اگر تا 10 روز، سرویس 1 ماهه دیگری خریداری نمائید اعتبار قابل استفاده شما 17000 تومان خواهد بود.


توجه: این سرویس فقط برای تماس با شماره تلفن های خارج از کشور قابل استفاده است و کاربرد داخلی ندارد.