| خدمات تلفن سپنتا

کارت تلفن

با استفاده از کارت‌هاى تلفن سپنتا، بدون نياز به کامپيوتر و با استفاده از يک گوشی تلفن که دارای سیستم Tone باشد می‌توانيد با سراسر جهان، با قيمتی بسيار ارزان و کیفیتی بسیار عالی مکالمه نماييد. از اعتبار کارت‌هاى تلفن سپنتا تنها در زمان مکالمه و آن نیز برحسب ثانیه کسر خواهد شد.

تماس آسان

یکی از مشکلات اصلی تماس از طریق کارت تلفن، به خاطر سپردن و وارد کردن پین‌کدهاي مختلف (معمولا 8 یا 9 رقمی) به ازاء هر تماس است. این مسئله ممکن است برای افراد کهنسالی که نیاز دارند با فرزندان خود در خارج کشور تماس همیشگی داشته باشند، مشکلات بیشتری را ایجاد کند. به منظور رفع این مشکل، در سامانه جدید کارت تلفن سپنتا دو قابلیت ذیل در نظر گرفته شده‌ است.


 • اختصاص شماره تماس به پین کد

  این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که با اختصاص یک یا چندین شماره تماس (Caller ID) به یک پین‌کد، در صورت تماس از آن شماره‌ها از وارد کردن پین‌کد بی‌نیاز شوید.

 • تمدید پین کد

  با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی نیست با تمام شدن اعتبار هر کارت، کارت تلفن جدیدی تهیه نمائید. کافی است از طریق سایت آن را تمدید نمائید.

روش‌هاي تهيه کارت تلفن سپنتا

 • سايت سپنتا

  در اين روش کافيست به جمع کاربران سایت سپنتا بپیوندید و علاوه بر خرید آنلاین کارت هاي تلفن سپنتا، از بسیاری از خدمات دیگر این شرکت نیز استفاده نمائید.

 • تلفني:

  در اين روش در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانيد بدون نیاز به اینترنت و تنها از طریق یک تماس تلفنی با شماره 9092301551 یک پین کد ۱۵۰۰ تومانی دریافت نمائيد. دقت فرمائيد اين روش در حال حاضر تنها براي شهروندان تهراني قابل استفاده است.

 • نمایندگی های مجاز سطح شهر تهران