| خدمات تلفن سپنتا

تلفن گویا (IVR)

سرویس تلفن گویا (IVR)، سرویس جدیدی است که از ترکیب سایر سرویس های فعلی بخش ویپ سپنتا، مانند شماره مستقیم، دریافت فکس از طریق ایمیل (Fax2EMail) و پیام‌گیر صوتی (VoiceMail) تشکیل شده است. در گذشته برای استفاده از هر کدام از این خدمات، کاربران باید یک شماره جداگانه خریداری می کردند. اما در این سرویس جدید همه این خدمات بر روی یک شماره به صورت همزمان ارائه می شوند و تماس گیرندگان می توانند بااستفاده از منوهای صوتی، سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنند.


به عنوان مثال، اگر تاکنون با شماره 84210 شرکت سپنتا تماس گرفته باشید، حتما دقت فرموده اید که بعد از شنیدن پیام خوش آمدگویی، یک منوی صوتی پخش می شود که شما می توانید با انتخاب هر کدام از کلیدهای تعیین شده، با بخش های مختلف شرکت ارتباط برقرار کنید. اما همانطور که می دانید راه اندازی چنین سیستمی نیاز به مکان فیزیکی، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، نیروی متخصص جهت راه‌اندازی و نگهداری و ... دارد. سرویس تلفن گویا سپنتا جایگزینی بسیار آسان و ارزان قیمت برای افراد و شرکت هایی است که به چنین سیستمی نیاز دارند. در نظر داشته باشید که در حال حاضر سرویس تلفن مستقیم تنها برای تماس های خارج از کشور قابل استفاده است.


مزایا:
  • سرویس 24 ساعته
  • امکان بارگزاری فایل خوش آمدگویی دلخواه
  • امکان انتخاب زبان های فارسی و انگلیسی (سایر زبان ها در صورت درخواست).
  • امکان انتخاب جنسیت صدا (آقا یا خانم)
  • امکان فعال یا غیرفعال کردن هرکدام از سرویس های شماره مستقیم، فکس و پیام گیرصوتی
  • امکان شماره‌گیری از تمام نقاط دنیا
  • پیام‌گیر صوتی رایگان
  • ...

تعرفه ها

هزینه راه اندازی سیستم تلفن گویا، برابر با مجموع هزینه فعال سازی سیستم های تلفن مستقیم، فکس و پیام گیرصوتی است که مطابق جداول ذیل قیمت گذاری شده اند.


تعرفه شماره مستقیم

در این سرویس، هزینه تماس ها، بر اساس مدت و مقصد تماس محاسبه می شود که از اعتبار خریداری شده مطابق با جدول تعرفه های ذیل بر حسب دقیقه کم می شود.


مدت مصرف (ماه) هزینه (تومان)
۱ ۱۵,۰۰۰
۲ ۳۵,۰۰۰
۳ ۸۰,۰۰۰

توجه داشته باشید که در صورت اتمام مدت مصرف، شما 10 روز فرصت دارید نسبت به تمدید آن اقدام نمائید. در صورتیکه در بازه عنوان شده شماره خود را تمدید نمائید اعتبار باقیمانده از سرویس پیشین شما به سرویس جدید منتقل خواهد شد و در غیر این صورت شماره از مالکیت شما خارج خواهد شد. به عنوان مثال در صورتیکه دارای سرویس 1 ماهه هستید و در پایان مدت یک ماهه 2000 تومان از اعتبار شما باقی مانده باشد اگر تا 10 روز، سرویس 1 ماهه دیگری خریداری نمائید اعتبار قابل استفاده شما 17000 تومان خواهد بود.


تعرفه فکس

برای فعال سازی فکس کافیست یک بسته ارسال و دریافت فکس مطابق جدول ذیل خریداری شود.


بسته مدت مصرف (ماه) تعداد (ارسال و دریافت موفق) هزینه (تومان)
شخصی ۱ ماهه ۱ ۱۰۰ ۶,۰۰۰
شرکتی ۱ ماهه ۱ ۳۵۰ ۱۲,۰۰۰
شخصی ۲ ماهه ۲ ۳۰۰ ۱۲,۰۰۰
شرکتی ۲ ماهه ۲ ۸۰۰ ۲۴,۰۰۰
شخصی ۳ ماهه ۳ ۵۰۰ ۱۸,۰۰۰
شرکتی ۳ ماهه ۳ ۱,۲۰۰ ۳۶,۰۰۰

تعرفه پیام‌گیر صوتی

شما می توانید با خرید یکی از بسته های ارسال و دریافت فکس، از سرویس پیام‌گیر صوتی، به صورت رایگان استفاده کنید.


تست رایگان

به منظور بررسی کیفیت و نحوه استفاده از سرویس های ارسال و دریافت فکس و پیام گیرصوتی، امکان استفاده رایگان از این سرویس ها به صورت محدود، فراهم شده است.